Dell | Wireless Mouse | WM126 | Wireless | Black
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross depth master carton | 216 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| Gross height master carton | 166 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Klahvide tüüp | Pressed buttons |
| Kogus | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Mobiilsete juhtimisüsteemide tugi | Android, Android 1.6 |
| Net weight | 0.09 kg |
| Net weight master carton | 2.6 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 2020 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Wireless Mouse |
| Producer product name | WM126 |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Skrolli tüüp | Ball |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.17 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Yes |
| Volume (m3) | 0.00062468 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell wireless mouse wm126 wireless black, 570-aamh, dell, hiired

